Sanofi

Deti staršie ako 6 rokov

Deti staršie ako 6 rokov môžu užívať na pokrytie zvýšenej potreby vitamínu C v organizme počas prechodnej doby 200 – 500 mg denne. Pri nedostatku vitamínu C je denná dávka až 500 – 1000 mg.

Najvhodnejší Celaskon® je:

CELASKON
      <sup>®</sup> tablety&nbsp;100&nbsp;mg
CELASKON ® tablety 100 mg

Tablety sa užívajú najlepšie pred jedlom, s dostatočným množstvom vody.

CELASKON
      <sup>®</sup> tablety&nbsp;250&nbsp;mg
CELASKON ® tablety 250 mg

Pre dobré zužitkovanie v organizme je vhodnejšie užívať celkovú dennú dávku rozdelenú na niekoľko čiastkových dávok než celú naraz.t

CELASKON
      <sup>®</sup> long effect
CELASKON ® long effect

Uvoľňuje vitamín C do tela postupne až 12 hodín. Skracuje dĺžku trvania a predovšetkým znižuje a zmierňuje závažnosť chrípky a prechladnutia. Užíva sa jedna kapsula denne.

CELASKON® limetka
CELASKON ® limetka

Žuvacie tablety skvelo chutia, preto sú vhodné, ak deťom nechutia klasické tablety. Okrem vitamínu C obsahujú aj rutín. Užíva sa jedna tableta denne.

CELASKON® červený pomaranč, šumivé tablety 500 mg
CELASKON ® 500 mg červený pomaranč

Rozpúšťa sa vo vode a skvelo chutí. Skracuje dĺžku trvania a predovšetkým znižuje a zmierňuje závažnosť chrípky a prechladnutia. Užíva sa jedna tableta denne.

CELASKON® horký nápoj
CELASKON ® horúci nápoj

Prispieva k doplneniu pitného režimu a okrem vitamínu C obsahuje aj zinok, a tak prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, čo je výhodné napr. v období chrípkovej sezóny. Užíva sa 1 vrecko denne.